Koronavirus a imunita

V dnešní době koronaviru je jedním ze způsobu obrany posilovat imunitu. Kdo má zahrádku, už vidí rašit zelené lístky pampelišek, kopřivy, pažitky. Z mladé  kopřivy si dělám čaj nebo stejně jako listy pampelišek si je dávám do salátu. Letos mi na zahrádce roste i medvědí česnek. Do květináče jsem si zasadila cibuli se rašícím zeleným stonkem a dávám si ji na chleba, do polévky. Vitamín C pro posílení imunity také důležitý. Loni jsem si natrhala šipky a z usušených a rozdrcených si dělám čaj.

Pro další přísun vitamínu jsem si včera zasadila řeřichu. Roste jako z vody a v pomazánce se pěkně vyjímá. Další vitamíny a minerály si každý doplňuje nákupem v obchodě – citrusy, zelenina, semínka, ořechy, nejlépe je jíst v čerstvé nevařené podobě. Jak posilujete svou imunitu vy?

Simona Valentová
Pomáhám lidem na základě vlastních zkušeností překonávat překážky, na které z důvodu sebemenší ztráty sluchu naráží. Jsem průvodcem na cestě k pochopení co obnáší sluchová vada a jak se vyznat ve všech svých pocitech a co dělat při neporozumění řeči. Můj příběh si přečtete zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Chcete hladce komunikovat s člověkem s vadou sluchu tak, aby vám rozuměl? Přečtete si 10 tipů jak na to!

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na facebooku: